Prawdopodobnie najlepszy
portal analityczny w Polsce
poświęcony energetyce

Wydarzenia pod patronatem WysokieNapiecie.pl

Debata online: Jaki rynek pracy po węglu? 30 listopada o godz. 11:00

Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju oraz Fundacja im. Heinricha Bölla w Warszawie zapraszają 30 listopada o godz. 11:00 na debatę pt. Jaki rynek pracy po węglu?

VII Forum Spalania Biomasy i Odpadów - 1 marca 2018 w Warszawie

Zapraszamy do udziału w siódmej edycji dorocznej, międzynarodowej konferencji o wykorzystaniu biomasy i odpadów na cele energetyczne - VII Forum Spalania Biomasy i Odpadów, które odbędzie się 1 marca 2018 roku w Warszawie.

III Forum Przemysłowe - miejsce dyskusji o kluczowych problemach przemysłu europejskiego

Kierunki odbudowy i rozwoju przemysłu w Europie – pod takim hasłem trwać będzie od 8 do 10 grudnia III Forum Przemysłowe w Karpaczu. Najważniejsi przedstawicieli polskiego i europejskiego przemysłu wezmą udział w kilkudziesięciu debatach, sesjach plenarnych, prezentacjach raportów i blokach tematycznych.

III Forum Przemysłowe: w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytania branży energetycznej

Kierunki odbudowy i rozwoju przemysłu w Europie – pod takim hasłem trwać będzie od 8 do 10 grudnia 2017 roku III Forum Przemysłowe w Karpaczu. Najważniejsi przedstawicieli polskiego i europejskiego przemysłu wezmą udział w kilkudziesięciu debatach, sesjach plenarnych, prezentacjach raportów i blokach tematycznych.

„Energetyka dla Każdego” 14-29.11.2017 r. w Warszawie

Głównym celem inicjatywy jest podniesienie świadomości na temat podstawowych zagadnień związanych z energetyką w prosty, zrozumiały dla każdego sposób.

Debata: szanse i wyzwania dla start-up'ów w sektorze energetycznym

Stowarzyszenie Młodzi Liderzy w Energetyce (MLE) zaprasza na debatę na temat szans i wyzwań dla start-up'ów w sektorze energetycznym.Zamów cotygodniowy newsletter